Google Bana Sms Gönder

Google Bana Sms Gönder

Olay Nedir: Haber

Google’ın belki de internet kullanıcılarına kazandırdığı en faydalı keşiflerinden biri olan Gmail e-posta hesabına sahip olmak, bir ayrıcalık. Bu ayrıcalık için artık davetiye beklemenize gerek kalmadı.

Google’ın e-posta servisi olan Gmail hesabı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey, verdiğimiz linke tıklamanız: google.com

Gelen ekrandaki sayfanın dili Türkçe olduğundan işlemleri de kolayca yapabileceksiniz. +90 ile başlayan kısma cep telefonu numaranızı yazın ve hemen altta bulunan kodu (bu kod, güvenlik amacı ile biraz karışık olarak görünebilir) yazın ve “Send code” butonuna tıklayın. Birkaç saniye sonra cep telefonunuza “Google” gönderici adı ile bir SMS alacaksınız. Mesaj içerisinde sadece size ait olan bir kod bulacaksınız. Bu kod ile giriş yaparak son bölüme, e-posta hesabı oluşturmanız için gerekli bilgileri gireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Ve birkaç saniye sonra Gmail hesabınız hazır.

Google’ın her hizmetinin arkasında reklâm hedefi olduğu, ticari bir gerçek. Umarız, zekice hazırladıkları e-posta servisinden faydalanmak için giriş yaptığımız bu sayfada verdiğimiz cep telefonu numaralarımız da Google reklâmlarından nasibini almaz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !